iPhone Şarj Problemine Kürdanlı Çözüm!

Apple ürünü olan iPhone akıllı telefonlarının en büyük sorunu olan şarj problemini kürdan yardımı ile tarihe gömebilirsiniz.

iPhone / iOS kullanıcıları standart olarak en yaygun problemi çabuk biten şarj sorunudur şüpesizki.  Bir çok müşterinin şikayet ettiği bu soruna her ne kadar firma yetkilileri daha pratik bir çözüm bulup sağlayamasada iPhone kullanıcıları kendi çaplarında bir çözüm buldular. Genelde kültürel olarak yemeklerden sonra diş’lerimizin temizliği için kullandığımız Kürdan ile Apple ürünlerinin şarj girişlerini temizleyerek daha hızlı şarj almasını sağlayabiliyoruz.

 

ABD oturumlu Business Insider adındaki teknoloji web sitesinin kullanıcılarak önerdiği basit bir ipucu kılişe olan alışılmış teknik önerilerden çok daha farklı ve faydalı. Bu ipucu’nun işlevi ise yavaş şarj olan cihazlarda pil’in daha seri bir şekilde dolmasını sağlıyor.

 
 

iPhone Kürdan ile Temizleme

iPhone Kürdan ile Temizleme

KÜRDAN İLE TEMİZLEYİN

 

Business’in açıklamasındaki detaylar şu şekilde, sıradan çöp kürdan yardımı ile cihazın şarj kablosunun takıldığı girişin temizlenmesi her ne kadar ilk bakışta tuhaf gelsede, gerçekten oldukça etkili bir yöntem. Sebebi ise cep telefonunu genel olarak cebimizde taşıdığımız için şarj girişlerindeki akımın sağlıklı iletilmesini engelleyen maddelerle kapanmış olabilir.


Facebook Profilinde Paylaş

 

Etiketler:

 

1 Yorum

  1. mahmut diyor ki:

    iphone özel bir şey değilki neredeyse tüm cepte taşınan şarjlı cihazlar için geçerli

Yorum yapın